Nábor: Die Erste Kompanie

Die Erste Kompanie je klub priaznivcov military airsoftu, ktorý pôsobí v Poprade a jeho okolí.  Našich členov však môžete stretnúť na rôznych akciách na Slovensku aj v Českej republike.

Sme relatívne mladý tím, ktorý bol založený začiatkom minulého roka. Zložením sa však nejedná o žiadnych nováčikov a každý z nás už pôsobil na scéne dlho predtým. Svedčí o tom aj vekový priemer, ktorý je momentálne 28 rokov :) Momentálne sa tím skladá z troch členov,  aj preto sa zameriavame na prieskumné úlohy.

Našou inšpiráciou sú jednotky hĺbkového prieskumu nemeckého Bundeswehru. Nesnažíme sa však  žiadnu jednotku kopírovať či napodobňovať.

Požiadavky na uchádzačov máme veľmi stručné – zapálenie pre vec, chuť pracovať na sebe a účastniť sa so záujmom spoločného diania v jednotke.

Nekladieme žiadne prekážky vo výkonnosti, vedomostiach či skúsenostiach. U nás mate možnosť sa naučiť a nazbierať skúsenosti. Všetko záleží od spomínaného zápalu pre vec!

Nováčikom vieme poskytnúť naše know-how, napríklad pri kompletizácii výstroja a vybavenia. Spoločne s nami sa máte možnosť zúčastniť rôznych tréningov, kurzov či milsim akcií.

Ako tím sme aktívny aj pri organizovaní takýchto kurzov (warrior basic, príprava bojového plánu, základy topografie), pravidelne sa spolupodieľame pri organizovaní tréningov v rámci Združenia Military Klubov.

Pre viac informácií nás môžete kontaktovať na našej FB stránke.

Comments

comments