DOOMSDAY – 10.6. – 12.06.2016

Dávame Vám do pozornosti airsoftovú – larp akciu, ktorá sa uskutoční začiatkom júna v priestore bývalej tankovej strelnice v Modranoch. Miesto už dôverne známe zo série hier Blue Valley.

Osudný deň , je airsoft-larp hra simulujúca život a boj o prežitie v post apokalyptickom svete .Bojovať sa bude airsoftovými zbraňami, atrapami chladných zbraní ale aj rozumom a diplomaciou. Cieľom hry je Vás pobaviť, zdokonaliť Vaše strategické myslenie aj herecké umenie.

„Keď sa rádioaktívny spad konečne usadil , na planéte už nezostalo veľa miest, kde mohol ľudský druh prežiť. Spočiatku zvyšky ľudstva prežívali v krytoch a bunkroch. Zásoby sa však míňali a situácia sa nemenila. Jediným riešením bolo úkryty opustiť a hľadať vhodné miesto na nový začiatok. Ľudské spoločenstvá ale vyčerpávali jedno miesto za druhým. Postupne sa znovu chopili zbraní v boji o posledné zdroje.“

Hra sa bude konať v termíne od 10.06. do 12.06 v priestoroch bývalej tankovej strelnice v Modranoch. Viac informácií nájdete na stránkach dungeon.sk , kde nájdete aj podrobnosti k registrácií.

Comments

comments