7. Fernspähkommando

Dnes sa nám predstaví military klub z Prešova, ktorý je možné vidieť aj na bežnejších akciách na východe, kde si 7.fsk vie zahrať hru svojím spôsobom, a to na štýl hĺbkového prieskumu. Okrem toho samozrejme fungujú na MilSim akciách či takto zameraných tréningoch.

Sme to, čo sme a budeme robiť to, čo nás robiť baví – Airsoft a Military. Traja zakladajúci členovia vzišli z 5. PSUP, nášho pôvodného tímu, odkiaľ sa vytratil určitý spoločný duch. Preto sme sa rozhodli – Juki , Snypo a Bujny spraviť nie ľahkú, ale nutnú vec. Založili sme samostatnú a nezávislú jednotku a vyrazili nám najbližším smerom, začali sme robiť jednotku Bundeswehru.

Rozhodli sme sa robiť jednotku hĺbkového prieskumu, a to z niekoľkých dôvodov. Prvý z nich bol malý počet zakladajúcich členov, druhý bol náš spôsob pohybu na bojisku a samotný boj a tretím veľmi dôležitým dôvodom je, že toho času bolo veľké množstvo Fallshirmjäger, Spezialkommando a ďalších špeciálnych jednotiek, ale my sme sa chceli odlišovať. Nebolo našim záujmom, ako malej skupiny, plytvať muníciou a pôsobiť nepriateľovi veľké straty. Pri MilSim akciách je našou hlavnou aktivitou ticho a zo zálohy vykonávať prieskum, čo sa spája s výstavbou skrytých táborov a predsunutých pozorovacích stanovíšť.

Na základe skúseností z predchádzajúceho tímu sme podriadili naše zbrane a vybavenie účelu nášho nasadenia. Našou prácou je vstup do tyla nepriateľa, a tam pracovať na zbere čo najväčšieho množstva informácií, ktoré sú použiteľné pre rýchly a efektívny útok v slabom mieste.

https://www.facebook.com/7fernspahkommando

Comments

comments