Red Moon – Scenár

V Novej Javorine sa neustále stupňujú aktivity teroristickej organizácie Čierna ruka. Táto organizácia sa neuspokojila s výsledkom mierovej zmluvy, ktorá ukončila krvavé boje v tejto oblasti a aj naďalej vyvíja nepriateľské aktivity voči nám a našim spojencom. Za tým všetkým stojí mozog a hlavný veliteľ čiernej ruky – kapitán Dango. Nikdy sme k jeho likvidácii neboli bližšie ako teraz!

Podľa posledných spravodajských informácií sa má už čoskoro stretnúť s kontaktom, ktorého krycie meno je „krivý“. Nevieme presne, čo je účelom tohto stretnutia a kto sa skrýva za krycím menom „krivý“. Isté však je, že už čoskoro sa s ním bude chcieť Dango stretnúť. Túto šancu si samozrejme nenecháme utiecť a pokúsime sa Danga raz a navždy zlikvidovať, čo by malo viesť k ochromeniu Čiernej ruky. Vedľajšou úlohou bude zajatie „krivého“ a jeho následná identifikácia – hovorí sa, že sa môže jednať o zradcu z našich radov, ktorý varoval Danga, keď sme sa ho naposledy chystali zlikvidovať. Ak však nezostane iné riešenie, krajnou možnosťou je aj eliminácia tohto agenta.

Pri plnení úlohy však musíme byť obozretný. Vládne sily strážia svoje hranice zodpovedne a s ich výskytom na hraniciach musíme počítať. Takisto vieme, že sa vládne sily pohybujú aj v priestore nášho nasadenia. Možno je to náhoda, ale pravdepodobnejšie je, že priaznivci Čiernej ruky sú aj v radách vládnych síl.  Aj preto si myslíme, že Čierna ruka chystá niečo veľké. Už čoskoro teda môžete očakávať rozkaz k príprave!

 

Blueforce bude na akcii Red Moon pozostávať z prihlásených hráčov o sile 25 strelcov. Menšia časť z nich (účastníci minuloročnej akcie a našich kurzov) bude nasadená v priestore ako prieskumná jednotka. Jej úlohou bude neustále pozorovať dianie v oblasti. Zvyšok bude úderná jednotka, ktorej úlohou bude sa infiltrovať cez hranicu do oblasti a pripraviť sa na likvidáciu Danga a zajatie agenta. Obe jednotky budú pracovať v súčinnosti. Na prípravu všetkých častí operácie bude zabezpečený dostatočný čas. Po splnení úlohy sa musia nepozorovane dostať do bezpečia.

Vládne sily sú jednotky povolané organizátorom. Vynikajú znalosťou oblasti a vysokou motiváciou na zlikvidovanie akéhokoľvek nepriateľa na svojom území. Tieto jednotky sú takisto dostatočne vyzbrojené a vycvičené. Svoj scenár a úlohy dostanú neverejne, výhradne pre svoje vlastné potreby!

Čierna ruka je teroristická organizácia, ktorú stvárňuje organizátor. Minulý rok sa podarilo ich počet výrazne zredukovať počas operácie Mustang. Nie je jasné akú majú výzbroj, ale určite majú dostatok motivácie. Po fiasku pri pokuse o likvidáciu Danga však vedia, že sa im nevyplatí merať sily so silnejším protivníkom. Ich úloha bude pravdepodobne chrániť Danga a preto je možné, že sa v prípade problémov stiahnu. Ich ciele sú jedná veľká neznáma!

Tu nájdete viac informácií o Novej Javorine!

Comments

comments